Aby sme vám zabezpečili čo najlepšie služby, používame k fungovaniu webu neškodné súbory cookies.
Děkujeme

NOČNÍ DEGUSTACE V ROMANTICKÉM ZNOJMĚ

Noční degustace v romantickém Znojmě se pořádá 7. a 27. července. Zažijte neobyčejný večer plný dobrého vína, jídla i překvapení :)

NOČNÍ DEGUSTACE V ROMANTICKÉM ZNOJMĚ

Noční prohlídka města s degustací sladkých bílých a růžových vín

Noční degustace v romantickém Znojmě je populární akce. Po celou dobu prohlídky budeme ochutnávat sladší bílá a růžová vína, která jsou ideálním společníkem pro tyto horké letní dny. V rámci noční prohlídky je také návštěva Vlkovy věže, která je běžně ve večerních hodinách veřejnosti nepřístupná. Ochutnáme tak víno z výšky 32 m nad zemí s nádherným výhledem na osvětlené město Znojmo. Buďte tak součástí nezapomenutelné prohlídky s ochutnávkou vín na nejkrásnějších vyhlídkách města Znojma. Po celou dobu prohlídky se o Vás budou starat sommelieři  i zakladatelé firmy NAVAJN Martin Vajčner s Františkem Nahodilem a certifikovaný průvodce. Ochutnáte celkem 6 vzorků špičkových vín včetně sektu, doba trvání cca 2, 5 až 3 hodiny. V rámci prohlídky uvidíte také odseknutí hrdla láhve sektu – „sabrage“, kterou si bude moci vyzkoušet také dobrovolník z řad návštěvníků. K vínu pro Vás bude opět přichystaný velmi oblíbený chléb s vlašskými ořechy a chléb s rozinkami z místní pekárny Růžička.

Těšit se můžete také na sladké překvapení, které ochutnáme v průběhu prohlídky městem.

KDY?  Sobota 07. 07. 2018 od 20. 30 hod. (sraz alespoň 5 – 10 minut před začátkem)

Sobota 21. 07. 2018 od 20. 30 hod. (sraz alespoň 5 – 10 minut před začátkem)

KDE?  Ulice Zelenářská č.p. 19/16 (vchod nad radniční pasáží)

Cena 350,-/osoba (degustační sklenice na památku + neutralizační sousto s vodou)

Upozornění:

Akce se koná za každého počasí. Prohlídka je z kapacitních důvodů omezena počtem 2 – 49 osob. Pokud máte zájem o tuto akci, tak prosím vyplňte rezervační formulář a během 1 – 3 pracovních dní Vám přijde potvrzení o rezervaci.

07. 07. 2018

REZERVOVAT

21. 07. 2018

 

REZERVOVAT

 

NOČNÍ DEGUSTACE V ROMANTICKÉM ZNOJMĚ

Adresa: Zelenářská 19/16, Znojmo
Začátek: 20:30

Detail akce

Sdílejte akci:

Okomentovat akci