Aby sme vám zabezpečili čo najlepšie služby, používame k fungovaniu webu neškodné súbory cookies.
Děkujeme

PÁROVÁNÍ VÍN A HŘEJIVÝCH ZIMNÍCH VONNÝCH ESENCÍ – ZIMNÍ WINE & SCENT DEGUSTATION

Párování vín a vonných hřejivých vonných esencí je unikátní akce na které se dozvíte o výrobě parfémů a také budete přiřazovat vína k příslušným aromatům.

PÁROVÁNÍ VÍN A HŘEJIVÝCH ZIMNÍCH VONNÝCH ESENCÍ – ZIMNÍ WINE & SCENT DEGUSTATION

Láká Vás poznávat nové a netradiční věci? Chcete zábavnou formou rozmazlovat své čichové buňky a zároveň ochutnat výborná vína? Člověk dokáže rozlišit zhruba 5000 vůní, pojďte si otestovat a potrénovat Vaše čichové receptory a užít si tuto velmi netradiční degustaci vín, která boří staré konvence!!

PÁROVÁNÍ VÍN A HŘEJIVÝCH ZIMNÍCH VONNÝCH ESENCÍ

Svět vína se neustále vyvíjí. Přijďte objevovat a poznávat tajemství ukrytá ve vůních vín v kombinacích s esencemi, které slouží jako ingredience na výrobu parfémů. Sommelier Martin Vajčner povede řízenou degustaci vín, při které budete zábavnou interaktivní formou přiřazovat vína k příslušným aromatům. Dozvíte se něco málo o výrobě parfémů, a jelikož jsme vybrali esenciální oleje přírodního původu hojně využívané i v aromaterapii, má celá akce pozitivní vliv i na lidské zdraví. Na neutralizaci čichu budou k dispozici čerstvě upražená kávová zrna z ProtiProudu / Káva na Knopp.

Jedná se o něco úplně nového, ve vinařském světě ojedinělého a nezvyklého. Přijďte sdílet toto nadšení a být součástí!!

 

V rámci akce ochutnáte celkem:

– 6 vzorků vín z produkce firmy Znovín Znojmo
– 1 vzorek vína z produkce firmy NAVAJN
– 1 vzorek kávy s popisem a výkladem (barista z Káva na Knopp).

Jako neutralizační sousto pro Vás bude jako obvykle přichystaný oblíbený chléb s vlašskými ořechy a rozinkami z místního pekařství Růžička.

KDY? Sobota 08. 12. 2018 od 18. 00 hod. (sraz alespoň 5 – 10 minut před začátkem)

KDE? Loucký klášter – dřevěný salonek s kulatými stoly, Klášterní, Znojmo (vchod vedle prodejny vín Znovín Znojmo), možnost parkování na parkovišti před klášterem

Upozornění:
Prosíme účastníky, aby nepoužívali před akcí parfémy. Akce je z kapacitních důvodů omezena počtem 2 – 100 osob. Podrobné informace na čísle 602 743 301, nebo na info@navajn.cz. Bezbariérový přístup zajištěn.

 

Cena 350,-/osoba (v ceně neutralizační sousto s vodou + voňavý vinařský přívěšek na klíče + certifikát Wine & scent degustation)

REZERVOVAT

PÁROVÁNÍ VÍN A HŘEJIVÝCH ZIMNÍCH VONNÝCH ESENCÍ – ZIMNÍ WINE & SCENT DEGUSTATION

Adresa: Loucký klášter Klášterní, Znojmo
Začátek: 08.12.2018 18:00

Detail akce

Sdílejte akci:

Okomentovat akci

Podobné akce v okolí