Aby sme vám zabezpečili čo najlepšie služby, používame k fungovaniu webu neškodné súbory cookies.
Děkujeme

GARDEN FOOD FESTIVAL ZLÍN 2018

Garden Food Festival je regionálním festivalem dobrého jídla a pití, který si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti, že v olomouckém, zlínském a moravskoslezském regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Podporujeme místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty, přivážíme špičkové kuchaře.

GARDEN FOOD FESTIVAL ZLÍN 2018

Garden food festival ve Zlíně

Na Garden Food Festivalu si přijdou na své milovníci vybraných delikates, ale i příznivci tradiční české kuchyně. „Návštěvníci se zde mohou seznámit se zajímavými gastro koncepty z celé republiky i ze zahraničí,“ uvádí za organizátory Pavel Vysloužil a dodává: „Ochutnat budou mít možnost i exotické pokrmy, hmyzí delikatesy, lanýže, ústřice, foie gras a další speciality z jater kachen a hus, farmářské a regionální produkty, destiláty, tuzemská i zahraniční vína či pivo z minipivovarů.“

Stejně jako v předchozích letech nabídne Garden Food Festival i velké kuchařské hvězdy. Kromě Zdeňka Pohlreicha, který své umění představí živě na všech čtyřech akcích, mohou návštěvníci potkat na festivalech i další osobnosti české gastronomické scény z regionálních i známých tuzemských restaurací. Objeví se zde také například herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová, která bude letos nejen v roli kuchařky, ale i průvodkyní festivalovým programem. Po oba festivalové dny bude na jednotlivých místech připravený i další gastronomický program. 

Garden Food Festival je regionálním festivalem dobrého jídla a pití, který není svázán žádnými hranicemi. Akce pravidelně navštěvuje přes 12 tisíc návštěvníků. Projekt si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti ve městech, krajích i v celé republice, že v daném regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Projekt podporuje místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propaguje gastroturistiku. Současně přináší nové trendy v gastronomii, ukazuje zajímavé koncepty, přiváží špičkové kuchaře.

 

Vstupné

V předprodeji stojí vstupenka na Garden Food Festival 100 korun, balíček s 10 grešlemi pak 350 korun.
Přímo na místě vstupenka stojí 150 korun.
Grešle je jediné možné platidlo na Garden Food Festivalu. Jen za grešle je možné si zakoupit jídlo, nápoje a ostatní speciality. Hodnota jedné grešle je 25 korun.
Vstupenky si můžete v předprodeji zakoupit u společnosti TicketPortal.
Děti do 140 cm a držitelé průkazů ZTP/P mají vstup zdarma.

GARDEN FOOD FESTIVAL ZLÍN 2018

Adresa: Filmový uzel Zlín, areál filmových ateliérů, Filmová 689 760 01 Zlín
Začátek: 01.09.2018 10:00

Detail akce

Sdílejte akci:

Okomentovat akci

Podobné akce v okolí

GARDEN FOOD FESTIVAL ROŽNOV P.R 2018

GARDEN FOOD FESTIVAL ROŽNOV P.R 2018

Sobota 30.06.2018, 10:00
Městský park, Rožnov pod Radhoštěm
GARDEN FOOD FESTIVAL OLOMOUC 2018

GARDEN FOOD FESTIVAL OLOMOUC 2018

Sobota 02.06.2018, 10:00
Smetanovy sady, 779 00 Olomouc
GARDEN FOOD FESTIVAL OSTRAVA 2018

GARDEN FOOD FESTIVAL OSTRAVA 2018

Sobota 05.05.2018, 10:00
Dolní oblast Vítkovice, Hlubina a Landek Ruská 2993/20, Ostrava, 70300, Czech Republic